Ilustrace pro Lékaře bez hranic – poslány do tisku, přijďte na vernisáž! :)

Ilustrace pro Lékaře bez hranic – poslány do tisku, přijďte na vernisáž! :)

Kala Azar a další nemoci jsou v tisku!

Právě jsem se vrátila z tiskárny, kde jsem byla zkontrolovat podání barev a vůbec to, jak bude celý celoplošný tisk vypadat.

Spolu s Lékaři bez hranic jsme dokončili projekt, na jehož vernisáž bych Vás ráda pozvala. Bude 14. 8. v Letenském zámečku a současně i na nábřeží v galerii Artwall.  Na vernisáži budete mít možnost si vybrat z limitované edice pěti tašek s mými ilustracemi na téma opomíjené choroby.

Projekt je unikátní v tom, že ilustrovat nemoci, které sužují velké populace na světě, ale farmaceutické firmy jim nevěnují odpovídající pozornost, je opravdu ilustrátorská výzva. A je to výzva i pro PR, lidé z komunikace Lékařů bez hranic mi včera říkali, že v podstatě není možné na ně upoutat pozornost prostřednictvím fotografií nebo klasických článků – nikoho to prostě nezajímá. Proto jsme všichni tak rádi, že se nám podařilo najít způsob, jak o nemocech mluvit a upozornit na ně.

Na vernisáži budou další čtyři ilustrace doplněné o ruční typografii, kterou jsem konzultovala se skvělou Petrou Dočekalovou (které tímto mockrát děkuji.)

Budeme se na vás těšit!

Toy Box

a

Lékaři bez hranic

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Svatebni darek: novy tablet .)

Dostala jsem spoustu krasnych svatebnich daru: teplouckou (a ilustrovanou!) deku, krasnou sadu porcelanoveho nadobi, obraz, ktery namaloval darcuv dedecek. Mezi ty, ktere budu ale pouzivat

Read More »

Jak malovat s chybama

Jak jste si asi vsimli, vcera jsem domalovala dalsi muralart pro Cloveka v tisni a Tvare klimaticke zmeny v Plzni. Co chci dneska napsat ale

Read More »
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro