Toy_Box se kromě umění věnuje široké škále práce a aktivit, které nejsou (a ze své podstaty nemohou být) nijak honorované. Pokud se Vám její aktivity a její tvorba líbí a chcete ji podpořit, vyberte si jednu z následujících variant:


Tisk a podání barev

Ilustrace jsou vytištěné ušlechtilou tiskovou technologií "giclée" - to znamená, že jsou tištěny ve vysokém rozlišení a stálobarevnými inkousty. U ilustrací tato technologie zaručuje především to, že barvy, které vidíte v ilustraci na monitoru, budou mimořádně věrně reprodukovány tiskem (viz fotografie vytisknutých ilustrací). Tuto kvalitu si podle tiskaře udrží desítky - odhadem 90 až 200 - let. Ilustrace jsou tištěny na litografický pH neutrální papír - papír, který je vhodný pro archivaci a uchovávání tisků.


Balení a dodání

Standardně nabízím tisky bez rámu. Tisk zabalím do tubusu, opatřím certifikátem pravosti, tedy listinou, která obsahuje název díla, jméno autora, pořadové číslo reprodukce nebo celkový počet kusů v sérii, podpis autora a ochranný grafický prvek proti padělání. Samotnou ilustraci podepíšu, pečlivě zabalím a odešlu doporučeně Českou poštou. V případě zájmu je možné zvolit i osobní předání v Praze.

Previous
Next
Previous
Next
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro