Když vás kousne vlastní pes… a kresby

Když vás kousne vlastní pes… a kresby

kk04kk03kk02ahoj

Líbí se vám to?

Žejo :) Tohle je přibližně počet kreseb, který udělám na jednu komiksovou stránku. Takovou, kde je sedm obrázků. Všechny jednoobrázkový jsem si totiž už nakreslila a nakonec mi zbyly jen tyhle, kde je jich hodně. Ale skončily dny, kdy jsem se trápila tím, že nejsem s tím, co dělám, spokojená. Taky se mi to líbí, naštěstí.

vvv01

Kreslím tolik, že mi z toho dřevění ruka, záda i ramena. No a co. Začíná mi to bejt jedno – jde jen o jediný – dokreslit to. Je to tu krásný, je krásně i venku, koukám se na barevný listí naproti ve stráni a po pravdě zbytek světa mi začíná bejt jedno. Těší mě to, jak je to tady hezký a jak jsou na mě tady všichni hrozně hodný, ale tak nějak – zdálky.

vvv02

Můj den má pevnej rytmus, ráno vstanu brzo, kreslím do oběda, pak si jdu koupit k místnímu Vietnamci nějakou zeleninu nebo ovoce a sním je syrový. Anebo zeleninovou nudlovou polívku… protože chci bejt jako Mark Rothko v tomhle dokumentu hele…

Simon Schama´s The power of Art – Mark Rothko :)

http://www.youtube.com/watch?v=WWvbjI2Z5YM

Pak si pustím do sluchátek relaxaci a spím. Pak kreslím do tří do rána, mezitím, když se probuděj psi, jdu je vyvenčit. Snažím se je vybít – v co nejkratším čase jim dát  co největší fyzickej zápřah. Včera jsme se tak radovali z házení klacků Netvorovi do Vltavy, že se trochu spletl, a místo klacku mě kousnul do prstu. Samozřejmě palce, na pravý ruce. No a co :)

Myslím, že Netvor chápe, že to pokazil, pak se mi během celýho včerejška snažil dát podporu. No, někdy u toho   usnul.

vvv03 vvv04 vvv05

Jenže já – já jsem bohyně malejch tučňáků, a jen tak něco mě nerozhází. Vidíte? Už mě zase vzývají! :) Posílám vám pozdravy z Českého Krumlova!

vvv06

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Snezi na Starem meste…

Rozhodla jsem se dat jeden svuj starsi dvoustrankovy komiks, ktery jsem delala pro Novy Prostor, asi tesne, nez vyhodili redakci… Enjoy. A uzijte si letosni

Read More »
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro