Pořiďte si autorský tisk od Toy_Box
Vybrané ilustrace, obrázky nebo i stránky z komiksů si můžete pořídit jako autorské tisky - plakáty. Každému tisku, který pro vás takto připravuji, věnuji nejvyšší péči a pozornost. Dbám na to, aby umělecký předmět, který takto vzniká, splňoval nejvyšší nároky na kvalitu naprosto dle toho, co ode mě chcete a očekáváte.
Přejít do E-shopu
Tisk a podání barev
Ilustrace jsou vytištěné ušlechtilou tiskovou technologií "giclée" - to znamená, že jsou tištěny ve vysokém rozlišení a stálobarevnými inkousty. U ilustrací tato technologie zaručuje především to, že barvy, které vidíte v ilustraci na monitoru, budou mimořádně věrně reprodukovány tiskem (viz fotografie vytisknutých ilustrací). Tuto kvalitu si podle tiskaře udrží desítky - odhadem 90 až 200 - let. Ilustrace jsou tištěny na litografický pH neutrální papír - papír, který je vhodný pro archivaci a uchovávání tisků.
Balení a dodání
Standardně nabízím tisky bez rámu. Tisk zabalím do tubusu, opatřím certifikátem pravosti, tedy listinou, která obsahuje název díla, jméno autora, pořadové číslo reprodukce nebo celkový počet kusů v sérii, podpis autora a ochranný grafický prvek proti padělání. Samotnou ilustraci podepíšu, pečlivě zabalím a odešlu doporučeně Českou poštou. V případě zájmu je možné zvolit i osobní předání v Praze.
Rámování
Pokud chcete tisk zarámovat, rámuji do rámů Nielsen, které představují v rámování dobrý standard (na rozdíl od rámu například z IKEA). Pro tuto edici ilustrací jsem zvolila jednoduché rámy s hranatým profilem, které mají technický nádech a neruší tak nijak vyznění ilustrací. Cena rámu a rámování se pohybuje u tisku ve velikosti 50 x 70 cm okolo 1000,-. U zarámovaných ilustrací je možné pouze osobní převzetí v Praze, nejsem schopna garantovat to, že jakákoliv dopravní společnost k Vám dostane tisk v pořádku. Pokud si přejete obrazy zarámovat, ozvěte se na mail shop@toybox.cz a domluvíme se.
Chci obraz v rámu
Organizace a komunikace
Pokud si nejste jistí s výběrem tisku pro váš interiér, rádi byste se poradili o rozměru, rámu nebo potřebujete ilustraci pro nějaký specifický účel, kontaktujte nás na e-mailu shop@toybox.cz, anebo na telefonu 608051226, kde vám rád poradí Radek, který má na starosti e-shop. Máme radost z každé vaší objednávky a rádi ji zpracujeme na míru právě vám.
Kontaktujte nás