Pořiďte si autorský tisk od Toy_Box
Vybrané ilustrace, obrázky nebo i stránky z komiksů si můžete pořídit jako autorské tisky - plakáty. Každému tisku, který pro vás takto připravuji, věnuji nejvyšší péči a pozornost. Dbám na to, aby umělecký předmět, který takto vzniká, splňoval nejvyšší nároky na kvalitu naprosto dle toho, co ode mě chcete a očekáváte.
Přejít do E-shopu
Tisk a podání barev
Ilustrace jsou vytištěné ušlechtilou tiskovou technologií "giclée" - to znamená, že jsou tištěny ve vysokém rozlišení a stálobarevnými inkousty. U ilustrací tato technologie zaručuje především to, že barvy, které vidíte v ilustraci na monitoru, budou mimořádně věrně reprodukovány tiskem (viz fotografie vytisknutých ilustrací). Tuto kvalitu si podle tiskaře udrží desítky - odhadem 90 až 200 - let. Ilustrace jsou tištěny na litografický pH neutrální papír - papír, který je vhodný pro archivaci a uchovávání tisků.
Balení a dodání
Standardně nabízím tisky bez rámu. Tisk zabalím do tubusu, opatřím certifikátem pravosti, tedy listinou, která obsahuje název díla, jméno autora, pořadové číslo reprodukce nebo celkový počet kusů v sérii, podpis autora a ochranný grafický prvek proti padělání. Samotnou ilustraci podepíšu, pečlivě zabalím a odešlu doporučeně Českou poštou. V případě zájmu je možné zvolit i osobní předání v Praze.
Rámování
Pokud chcete tisk zarámovat, rámuji do rámů Nielsen, které představují v rámování dobrý standard (na rozdíl od rámu například z IKEA). Pro tuto edici ilustrací jsem zvolila jednoduché rámy s hranatým profilem, které mají technický nádech a neruší tak nijak vyznění ilustrací. Cena rámu a rámování se pohybuje u tisku ve velikosti 50 x 70 cm okolo 1000,-. U zarámovaných ilustrací je možné pouze osobní převzetí v Praze, nejsem schopna garantovat to, že jakákoliv dopravní společnost k Vám dostane tisk v pořádku. Pokud si přejete obrazy zarámovat, ozvěte se na mail shop@toybox.cz a domluvíme se.
Chci obraz v rámu
Organizace a komunikace
Pokud si nejste jistí s výběrem tisku pro váš interiér, rádi byste se poradili o rozměru, rámu nebo potřebujete ilustraci pro nějaký specifický účel, kontaktujte nás na e-mailu anebo na telefonu 732 745 113, kde vám ráda poradí Lucie, která má na starosti e-shop a sama se věnuje ilustraci, takže má pro výběr toho správného obrázku cit. Máme radost z každé vaší objednávky a rádi ji zpracujeme na míru právě vám.
Kontaktujte nás

V letních měsích nejsou objednávky tak časté, proto je možné, že pokud si objednáte tisky za méně než 2400 Kč, budete si na ně muset chvíli počkat. Samozřejmě ale vaší objednávku evidujeme a ozveme se vám na mail s podrobnými informacemi o datu doručení.